בית דיור מוגן – מידע שכדאי לדעת

שוקלים מעבר למסגרת חיים של בית דיור מוגן ? מחפשים אחר דיור מוגן בירושלים, המספק לכם מצד אחד את כל היתרונות החברתיים של הדיור המוגן, ומצד שני, מעמיד לרשותכם מחלקה סיעודית מקצועית? זה הזמן לדעת יותר על “נופי ירושלים”- בית דיור מוגן המשמש גם כמעין בית אבות בירושלים.

נופי ירושלים – מידע כללי

נופי ירושלים הינו בית דיור המיועד לאוכלוסייה מבוגרת, פעילה ועצמאית, ייחודו של המקום בעובדה שהוא מנוהל על ידי דייריו. נופי ירושלים מעמידה לרשותכם 170 דירות מרווחות בגדלים שונים, מסגרת חברתית תומכת, שירותי קהילה מגוונים ושטחי ציבור נרחבים.

במקביל, לשרות הדיירים ב-“נופי ירושלים” עומדים שירותי בריאות ברמה מקצועית גבוהה ביותר. שירותים אלו כוללים בין היתר: השגחה רפואית -24 שעות ומחלקה סיעודית הפועלת ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות.

בית דיור מוגן

נופי ירושלים – מחלקה סיעודית

ב-נופי ירושלים, עומדת לרשותכם מחלקה סיעודית המיועדת לצרכי טיפול והשגחה לדיירים בעלי צרכים מיוחדים, לרבות, צרכי השגחה וטיפול סיעודי לאורך זמן, מתן טיפולי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק לאחר תאונה, שבר, אירוע מוחי וכדומה, או לחילופין, לצרכי החלמה לאחר אשפוז. המחלקה הסיעודית במקום מאוישת באנשי המקצוע המנוסים ביותר, והיא פועלת תחת ניהולו הרפואי של פרופסור זוננבליק, מנהל המחלקה הגריאטרית של בית החולים “שערי צדק”.

נופי ירושלים – הדיירים הם המנהלים של הארגון!

נופי ירושלים הפועל כבית דיור מוגן הוא למעשה בית מגורים איכותי אשר הוקם על מנת לאפשר לאוכלוסייה איכותית לחיות בבית דיור איכותי עם מקסימום שירותים ובמינימום הוצאות, וכפועל יוצא מכך, דיירי המקום לוקחים חלק מרכזי בתפעול הבית ובניהולו.

נופי ירושלים – פעילות חברתית ותרבותית ענפה ומגוונת

דיירי “נופי ירושלים- דיור מוגן בירושלים” נהנים ממסגרת חברתית ענפה ועשירה, הכוללת בין היתר: הרצאות, חוגים, טיולים, מסיבות, קונצרטים, פעילות גופנית ועוד מגוון נרחב של פעילויות המותאמות לצרכי אוכלוסיית המקום.

במקביל, נהנים דיירי המקום משירותי תחזוקה שוטפת, הכוללים בין היתר: שירותי ניקיון וגינון, שירותי שמירה, שירותי קבלה ומודיעין ועוד.

החלטתם לחשוב על העתיד?
אתם בני 60 ומעלה?
זה הזמן להתקשר עמנו ולקבוע ביקור התרשמות במקום.

צרו קשר: 6751311 – 02

תגיות:

מאת:נופי ירושלים - דיור מוגן בירושלים

נְגִישׁוּת
סגור
מחפשים דיור מוגן בירושלים? הגעתם למקום הנכון

נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן הממוקם בנוף הרים ירושלמי וקסום, ומציע לדייריו אפשרות לחיים עצמאיים בסביבה תומכת. אז למה אתם מחכים? מלאו את הטופס המצורף או צרו איתנו קשר 02-6751311

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

X
צרו איתנו קשר