המלצה על המחלקה הסיעודית בנופי ירושלים

ירושלים, 11 בינואר, 2015

נופי ירושלים
לכבוד גב’ פנינה זולצבאכר

בעקבות שבר בצוואר הירך וניתוח בעקבותיו, אושפזתי במשך חמישה ימים בבית החולים שערי צדק.
כבר עם כניסתי לבית החולים, היה לי ברור שארצה לעבור שיקום במחלקת הסיעוד בנופי ירושלים. מדיירות אחרות בבית, ידעתי שהן עברו שיקום מוצלח במחלקה. אני כשלעצמי הכרתי את מחלקת הסיעוד מעבודתי ההתנדבותית במחלקה ולכן גם הכרתי את כל צוות המחלקה מראש.
מה- 23 בנובמבר 2014 ועד ה- 5 בינואר 2015 שהיתי במשך שישה שבועות במחלקה המשופצת. במסגרת האשפוז היה לי כל שבוע פעמיים עד שלוש פעמים פיזיותרפיה אצל רון, פיזיותרפיסט מעולה.
הדאגה והטיפול מצד כל אחת ואחד בצוות הרופאים, האחיות והמטפלים היו מעולים וגם מקצועיים ביותר . בכל שעות היממה הם היו מוכנים לעזור, הכל לפי הצורך. במיוחד אני רוצה לציין את הגישה הנעימה ואת ההתייחסות החמה מצד כל אנשי הצוות במחלקה, וזאת על אף הקושי הפיזי ובמיוחד הקושי הפסיכולוגי הרב בו הם עובדים. האווירה הנינוחה והלבבית ששוררת במחלקה עזרה לי מאוד בכל שלבי ההחלמה.
לבסוף אני רוצה להדגיש שהביקורים הרבים מצד חברים ומכרים מאוד עוזרים בתהליך ההחלמה. הדרך לקומה השנייה קצרה ואינה רחוקה מדי בשביל אף אחד- וגם אינה מושפעת ממזג האוויר!

ברגשי תודה והערכה עמוקים
רות מייזלס

תגיות:

מאת:נופי ירושלים - דיור מוגן בירושלים

נְגִישׁוּת
סגור
מחפשים דיור מוגן בירושלים? הגעתם למקום הנכון

נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן הממוקם בנוף הרים ירושלמי וקסום, ומציע לדייריו אפשרות לחיים עצמאיים בסביבה תומכת. אז למה אתם מחכים? מלאו את הטופס המצורף או צרו איתנו קשר 02-6751311

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

X
צרו איתנו קשר