יד ביד ולב אל לב – jerusalemtimes

״משלבים ידיים״ הינו פרויקט מקסים ומרגש שמטרתו לייצר קרבה בין הגיל השלישי לחיילי צהל- הגיבורים של היום מבטיחים את העתיד של המחר עם דיירי דיור מוגן בירושלים – נופי ירושלים, המנהלים את הבית, כמלכ״ר.

דיירי בית הדיור המוגן היחודי המנוהל ע”י דייריו- “נופי ירושלים” נפגשו עם חיילי צה”ל כחלק מפרויקט “משלבים ידייים”. במסגרת הארוע שני חיילים בודדים, ממערך הלחימה, סיפרו לדיירים על עצמם ועל העליה לישראל במטרה לשרת בצבא, על המשפחה שהשאירו מאחור ועל האגודה למען החייל המחבקת אותם ועוזרת להם. לא נשארה עין יבשה בקהל שכבר עבר דבר או שניים בחייו.

צוות של שישה חיילים וחיילות מלהקת צה”ל שרו וניגנו משירי ארץ ישראל, עם הדיירים הנרגשים ובסיום הערב, הצדיעו דיירי נופי ירושלים המנהלים את ביתם בעצמם, כמלכ”ר לחיילים המקסימים ואף קבלו תעודת הערכה והוקרה חתומה מיו”ר האגודה למן החיל- האלוף (מיל’) יורם יאיר- ייה, על חיזוק חיילי צה”ל ומדליה ועליה מוטבע:”יחד למען החייל”. כל הארוע נרשם כחוויה מעצימה ומרגשת המייצרת קרבה והזדהות בין הגיל השלישי לדור הצעיר.

להמשך קריאה היכנסו לקישור הבא:

יד ביד ולב אל לב

תגיות:

מאת:נופי ירושלים - דיור מוגן בירושלים

נְגִישׁוּת
סגור
מחפשים דיור מוגן בירושלים? הגעתם למקום הנכון

נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן הממוקם בנוף הרים ירושלמי וקסום, ומציע לדייריו אפשרות לחיים עצמאיים בסביבה תומכת. אז למה אתם מחכים? מלאו את הטופס המצורף או צרו איתנו קשר 02-6751311

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

X
צרו איתנו קשר