פעילויות

70 שנה לכ”ט בנובמבר עם האנשים שהיו בעת הכרעת האו”ם

70 שנה לכ”ט בנובמבר עם האנשים שהיו בעת הכרעת האו”ם, הדיירים ב דיור מוגן בירושלים – נופי ירושלים חה”כ לשעבר תמר אשל שהייתה גם נציגה באו”ם, רחל בר שהייתה בתנועת בני עקיבא וחברת הגנה, מאירה אדלשטיין שהייתה מזכירתו של לוי אשכול והאלוף לשעבר אלעד פלד – בראיון מרגש עם נופר משה בתוכנית “ערב ערב” – | כאן

תרבות בשלייקס – אורי לוי מראיין את איש השב”כ (לשעבר) דביר קריב על ספרו המדובר – “יצחק”

תרבות בשלייקס-

מועדון האקטואליה של “נופי ירושלים”-בית דיור מוגן יחודי, מזמין את הקהל הרחב לארוע במהלכו: העיתונאי אורי לוי מראיין את איש השב”כ (לשעבר) דביר קריב על ספרו המדובר- “יצחק”

 יום שני 13/11/17 בשעה 18:30

“נופי ירושלים”- בית דיור מוגן יחודי המנוהל כמלכ”ר ע”י דייריו, פותח את מועדון האקטואליה שלו להנאת הקהל הרחב. בארוע הראשון של תרבות לקהילה יארח העיתונאי אורי לוי את דביר קריב- מחבר הספר “יצחק “- רצח רבין הסיפור שלא סופר.
הארוע הפתוח לקהל הרחב, יערך ביום שני ה 13/11/17 בשעה 18:30/
העיתונאי אורי לוי המעביר את “מועדון האקטואליה” בנ”נופי ירושלים”, יראיין את דביר קריב, איש השב”כ הראשון שפגש את רוצח ראש הממשלה. לאחר פרישתו משנים ארוכות בשירות, ביחידה שעוסקת באחריות המודיעינית לשמירת הדמוקרטיה הישראלית, הוא מספר את סיפורו ואת סיפורה של הדמוקרטיה.
במסגרת עבודתו בשב”כ טיפל דביר ישירות בפרשיית רצח יצחק רבין ז”ל, עם שחרורו, כתב את הספר “יצחק: רצח רבין – הסיפור שלא סופר” העוסק ברצח רבין ובהשלכותיו על החברה הישראלית. דביר מביא בספר ובהרצאה את זווית הראייה האישית שלו.
הרצאתו מאפשרת למשתתפים להכיר̈ להבין ולהתמודד עם אותם רגעיי משבר̈, הסכנות וההזדמנויות המהווים חלק מהזהות הישראלית, ההרצאה מאפשרת לשומעים לעצור ולחשוב לרגע על הסכנות הטמונות בפגיעה בדמוקרטיה̈ ולהשתתף בשיח על גבולות חופש הביטוי ולהכיר בסכנה מבית להיותנו חברה חופשית, שאלת האחריות על מי מוטלת האחריות לעתיד שלנו במדינה.
דיירי הדיור המוגן ״נופי ירושלים״ – בית פלורליסטי בו חיים עולים חדשים, דתיים וחילונים דוברי עברית ואנגלית ולכולם מטרה אחת לחיות בכבוד ולהנות מזקנה פעילה, מזמינים את הקהל הרחב, לרגל ציון חודש האזרח הותיק בישראל, להרצאה מרתקת ומפגש בלתי אמצעי עם הקהילה.
כתובת- שחראי 24, שכונת בית וגן , ירושלים.
הארוע פתוח לקהל הרחב, ללא תשלום, בתיאום טלפוני- 02-6751311
*חניה בשפע ללא תשלום.

נְגִישׁוּת
סגור
מחפשים דיור מוגן בירושלים? הגעתם למקום הנכון

נופי ירושלים הינו בית דיור מוגן הממוקם בנוף הרים ירושלמי וקסום, ומציע לדייריו אפשרות לחיים עצמאיים בסביבה תומכת. אז למה אתם מחכים? מלאו את הטופס המצורף או צרו איתנו קשר 02-6751311

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

X
צרו איתנו קשר